BellaButik
Ana Sayfa | İletişim | Hakkımızda
Üyemiz olun fırsatları kaçırmayın | Giriş yapmak için tıklayınız İndirimler | Kampanyalar | Yeni Ürünler | Tanıdık Yüzler
ARA
| Detaylı Arama
 
KATEGORİLER
 
HAKKIMIZDA

GÜNCELLEME:

06/2010

ÖNEMLİ NOT:   ....TAŞINDIK!!!....

ALDIĞIMIZ KARAR DOĞRULTUSUNDA BUNDAN BÖYLE SATIŞLARIMIZ SADECE İNTERNET SİTEMİZDEN DEVAM EDECEKTİR.

Her biri orjinal kozmetik, giyim,aksesuar ürünleri ile hizmetinizdeyiz. Ünlü markalar, butik markalar, ne ararsanız yanıbaşınızda! Bizle kalın, yeniliklerden haberdar olun!

Internet üzerinden alışveriş yurt dışında son yılların en çok tercih edilen alışveriş şekli çünkü beraberinde sunduğu avantajlar bu tarz alışverişi son derece cazip kılıyor. Son dönemlerde, Türkiye`de bu trend`den etkilenmiş ve nasibini almış durumda. Online alışveriş, günlük hayatta, alışverişe fiziki anlamda, örnegin, çarşı ve pazar dolanmaya zamanımızın olmadığı durumlarda ya da trafik, park, ödeme yapmak için kuyruklarda sıra bekleme,ellerimizde paketler, torbalar, mağaza mağaza dolaşma vb. tarzı çogu zaman bizlere külfet sayılabilecek bütün bu durumları ortadan kaldırmaya yarayan, güzel bir alternatiftir. Rahatınızı bozmadan, 24 saat, 7 gün süresince, kişinin en uygun anında, birbirinden güzel ve bol seçeneği  bir arada gözlemlemesi her şeyden en önemlisi, kişinin hayatına inanılmaz kolaylık ve rahatlık getiriyor. Bellabutik.com size evinizden, ofisinizden ve seyahatte iken internet üzerinden alışveriş yapma ve satın alma rahatlığı, kolaylığı ve güvenliği sunan bir mağazadır. Bellabutik.com'un bir başka özelliği ise, bünyesindeki çogu ürünün, sizler için özel olarak seçilmesi ve özellikle bayanlara yönelik abiye kıyafetlerde neredeyse kişiye özel, bir elbise modelinden sadece bir beden ya da en fazla iki adet sunarak, neredeyse haute-couture tarzı çalışmasıdır. Ürünlerimizin hepsi az stok sayısı ile sınırlıdır.

Bellabutik.com'da ayrıca satın alma mecburiyeti olmadan da, 24 saat/7 gün boyunca, sınırsız şekilde ve arzu ettiğiniz sıklıkta misafirimiz olabilir, mağazamızı tanıyabilir ve ürünlerimizi görebilirsiniz.

Bellabutik.com'dan satın almanın rahatlık, kolaylık ve zengin ürün çeşidi ve farklı seçenek bolluğu olduğunu tecrübe ederek, Bellabutik.com`u alışveriş zevkinizin ve ihtiyacınızın ayrılmaz bir parçası haline getireceğinize inanıyoruz.

BELLABUTİK.COM, İSTANBUL- BEYOĞLU - KURABİYE SOKAK, NO 15/A ADRESİNDE VAR OLAN BİR BUTİĞİN İNTERNET ORTAMINDA Kİ ALIŞVERİŞ SİTESİDİR. BUTİĞİMİZ DAHA ÇOK ÜRÜNLERİMİZİ BARINDIRMAK ADINA SHOWROOM AMAÇLIDIR. ÜST KATIMIZDA ELBİSELERİMİZİ MUHAFAZA EDERKEN ALT KAT YANİ DEPOMUZDA DA KOZMETİKLERİMİZİ BARINDIRIYORUZ. AŞAĞIDA DETAYLI ŞEKİLDE GÖRECEĞİNİZ RESİMLER GİRİŞ KAT- YANİ ELBİSELERİN VE SHOWROOM AMAÇLI KONULMUŞ AZ BİRAZ KOZMETİKLERİN BULUNDUĞU BÖLÜMDÜR.

BELLABUTİK.COM YERİ, ADRESİ BELLİ BİR İŞLETMEDİR. BELLABUTİK.COM'DAN GÜVENLE ALIŞVERİŞ YAPABİLİRSİNİZ.


 
Sepetiniz
Sepete Git
 
Müşteri Hizmetleri
 
Duyuru & Haberler
Tüm Duyurular
 
KADIN ÖLÇÜ TABLOSU
Kadın Ölçü Tablosu
 
EDİTÖRÜN SEÇİMİ
MAKYAJ KALİTENİZİ ARTTIRIN!
ANLAMLI GOZLER VE SURATLAR'IN ARDINDAKI SIR...
ANLAMLI GOZLER VE SURATLAR'IN ARDINDAKI SIR...
4 İŞLEVLİ KAPATICI-CONCEALER SET
23.60 TL
 
En Çok Gezilenler
 


  Yapacağınız tüm işlemler 128 bit ile korunmaktadır
© Copyright 2008 Tüm hakları http://www.bellabutik.com'a aittir.